Jerycho Rodzin

sobota, 24-04-2021


W dn. 07-08 maja 2021 odbędzie się w naszej Parafii Jerycho Rodzin. Przybędzie do nas obraz MB Świętorodzinnej w Studziannie oraz relikwie świętych małżonków Zelii i Ludwika Martin a także relikwie świętej Joanny Beretty Molla.

 PROGRAM JERYCHA RODZIN W PARAFII

17.45 – Wprowadzenie Obrazu Matki Bożej Świętorodzinnej ze Studzianny i relikwii - strażacy i KZR ze świecami

18.00Msza święta o świętość małżeństw i rodzin w parafii - przewodniczy i kazanie wygłosi ks. Marcin Grządziela

19.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji świętości i nierozerwalności małżeństwa; Rozważanie o Świętej Rodzinie (Przemówienie Pawła VI w Nazarecie) - prowadzi Pani Renata Bugała

20.00 – Różaniec ze świętą Joanną Berettą Molla; Część I. Tajemnice Radosne - prowadzą KZR z Faliszewa

21.00 – Apel Jasnogórski z rozważaniem o świętości małżeństwa o prowadzony przez rodziny parafii - prowadzi Małgorzata i Witold Jęcek

22.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu młodzieży i narzeczonych w intencji rodziców i swoich przyszłych rodzin - kandydaci do sakramentu bierzmowania

23.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu o poszanowanie życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci z wynagrodzeniem za grzechy przeciwko życiu - Nauczyciele SP w Skotnikach

24.00Msza święta o północy z modlitwą rodziców za dzieci - prowadzi i kazanie wygłosi ks. Andrzej Chmielewski

- Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy za wstawiennictwem świętej Joanny Beretty Molla;

- Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy za wstawiennictwem świętych małżonków Zelii i Ludwika Martin;

1.00-6.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu według wiosek: Faliszew /1-2/, Józefów /2-3/, Skotniki /3-4/, Reczków /4-5/, Wólka Skotnicka /5-6/ - nieparzyste pierwsze pół godziny i parzyste drugie pół godziny

2.00 – Różaniec ze świętą Joanną Berettą Molla; Część II. Tajemnice Światła – prowadzą KŻR z Józefowa;

4.00 – Różaniec ze świętą Joanną Berettą Molla; Część III. Tajemnice Bolesne – prowadzą KŻR z Reczkowa;

6.00 – Modlitwy poranne: Jutrznia i Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP - prowadzą ks. Proboszcz i Pan Organista

6.30 Msza święta dz-bł za Pana organistę, Stanisława z okazji Imienin

7.00 Msza święta: + Władysławę i Stefana Chmielewskich - od dzieci

8.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu z osobami starszymi /modlitwa za dzieci, wnuki, podziękowanie za małżeństwo, jubileusze/ - Rodzice z dziećmi rocznicowymi I Komunii św. /klasa 4/

9.00 – Różaniec ze świętą Joanną Berettą Molla; Część IV. Tajemnice Chwalebne - KŻR z Wólki Skotnickiej

10.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu za teściów i teściowe, synowe i zięciów; rozważanie o błogosławionej teściowej Mariannie Biernackiej, świadectwo prawnuczki Marianny - małżeństwa do 10 lat stażu /10.00 - Skotniki, Wacławów i Józefów; 10.45 - Wólka, Reczków i Faliszew/,

11.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu kobiet (żon, matek); rozważanie o życiu świętej Joanny Beretty Molla - prowadzi Pani Iwona Szulc przez 45 min; Pani Anita Jędryka od 12.15

13.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu mężczyzn (mężów, ojców); rozważanie o życiu świętego Józefa - prowadzi Pan Dyr Szkoły Andrzej Wołoszyn

14.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu dzieci za rodziców - prowadzi schola i ministranci

15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia z wynagrodzeniem za grzechy przeciwko świętości, czystości, nierozerwalności małżeństwa - prowadzi Proboszcz

16.00 – Msza święta na zakończenie z zawierzeniem rodzin Świętej Rodzinie - przewodniczy i kazanie powie ks. Przemysław Ilnicki; odprowadzają Obraz i Relikwie strażacy i KŻR ze świecami