Pomoc dla Domów Samotnej Matki, 18 paczek

poniedziałek, 21-12-2020


Dwa Domy Samotnej Matki z Kielc otrzymały pomoc w ramach akcji "Paczuszka dla Maluszka".

Już 3 raz Parafia w Skotnikach organizuje "Drzewko Adwentowe" czyli mikołajkową pomoc dla dzieci. W tym roku przyłączyliśmy się do Akcji Fundacji Małych Stópek "Paczuszka dla Maluszka". 18 paczek ofiarowali ludzie dobrych serc z Parafii Skotniki, choć było 15 bombek, to jednak zainteresowanie było tak duże, że zostały zrobione dodatkowo 3 paczki więcej. To świadczy o chęci pomocy matkom, które samotnie wychowują dzieci; matkom, które nie uległy presji aborcji.

Przekazaliśmy paczki w 2 domach: 
Dom Samotnej Matki, Kielce, Słoneczna 9
Caritas Diecezji Kieleckiej, Kielce, Urzędnicza 7b 
Po 9 paczek. Razem 18 paczek.

Dla wszystkich darczyńców niech nagrodą będzie uśmiech Oskara, który ma 3 miesiące i 2 tygodnie.

Dziękujemy!