Różaniec do granic nieba

niedziela, 01-11-2020 | dodał: Różaniec bez granic


Drodzy Parafianie! Dołączcie się do modlitwy różańcowej w dn. 01.-08.11.2020. W Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny w naszych domach o 17.30. W tygodniu zaś po Mszy św. o 17.30. Zapraszam. Ks. Proboszcz.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,

Bogu Ojcu Wszechmogącemu niech będą dzięki za Różaniec Do Granic Nieba.Dziękujemy wszystkim, którzy włączają się we wspólną modlitwę. Radość to wielka, że jesteśmy w jedności.

W każdej chwili, przez cały czas trwania oktawy Uroczystości Wszystkich Świętychmożna się włączyć do Różańca. Prosimy o drukowanie modlitwy dostępnej na www.rozaniecdogranic.pl/modlitwa i przekazywanie jej, jak największej ilości osób. Nieustannie prosimy Księży Ordynariuszy oraz Księży Proboszczów o włączanie się do wydarzenia.
 

Poniżej przesyłamy informację o transmisji z centralnej uroczystości Różańca Do Granic Nieba oraz krótką instrukcję, jak dobrze przeżyć modlitwę.


1.
Dzieje się rzecz piękna i niezwykła - jest wydarzenie centralne Różańca do Granic Nieba.
01.11.2020 - Uroczystość Wszystkich Świętych.
SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ w Gietrzwałdzie!
19:00 - Msza Święta celebrowana przez Abp Józefa Górzyńskiego.
20:00 - czuwanie modlitewne do godz. 21:00.
ZAPRASZAMY!
Transmisja na www.rozaniecdogranic.pl.


2.
JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W MODLITWIE?

Księża proboszczowie:
codziennie w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych organizują nabożeństwa w czasie których odmawiana jest modlitwa, można ją pobrać tu: www.rozaniecdogranic.pl/modlitwa. Zachęcamy, by modlitwę wydrukować i rozdawać w niedzielę na Mszach Świętych oraz podawać adres internetowy do pobrania modlitwy: www.rozaniecdogranic.pl/modlitwa

Rodziny i pojedyncze osoby:
codziennie, od 01.11 do 08.11 podejmujemy modlitwę w domach (jeśli nie można w parafii). Przygotowujemy w domu miejsce modlitwy. Stolik, świeczka, Pismo Święte. Po prostu odmawiamy modlitwę, którą znajdziecie TU. Jeśli możecie to zachęcamy, by odmówić więcej części różańca. Nawet wszystkie 4! :)
Godzina podjęcia modlitwy nie ma znaczenia.
Jeśli, jednak pragniecie przeżyć to wspólnie z nami to zapraszamy na transmisję z czuwania i modlitwy. Wszystkie transmisje na stronie:www.rozaniecdogranic.pl. Codziennie o godzinie 19:00.

Niech Matka Boża, Niepokalanie Poczęta, nas prowadzi,
Organizatorzy Różańca Do Granic Nieba